Ozdravný pobyt

Ráno nás probouzí krásné sluníčko. Všichni se těšíme na další hry a dobrodružství. Dopoledne se učíme, dlouho nám to nevydrží, proto jdeme raději ven.
Vaří nám tady skvělé. Odpoledne nás čekají hry v přírodě a na hřišti. Poznáváme okolní přírodu a učíme, jak jí chránit. Les je přímo nádherný.
V galerii jsou další fotky.

3 komentáře

 • Jana Danyśová Permalink

  Moc vám děkujeme za hezké fotky. Každý den na vás všechny myslíme a modlíme se za vás. Ať Vás Pán Bůh dál všechny chrání a učitelům ať dává ještě sílu a trpělivost.

  Děkujeme za Vaši péči,

  Danyśovi

 • Soňa Michaliková Permalink

  Máme radost, že se máte dobře a užíváte si jarní přírodu. Děkujeme za pěkné fotky a přejeme ať Vás Pán Bůh dále provází a ochraňuje.

  Hodně Božího požehnání přejí Michalikovi.

 • Jarmila a Petr Hejnochovi Permalink

  Zdravíme všechny děti i učitele, přejeme Boží blízkost pro všechny!!!Dnes jsme dostali krásný dopis od naší Adélky, Adi velmi nás potěšil, děkujeme. Myslíme i na Matíka, jsme rádi, že se tam máte tak dobře.Líbí se nám i fotografie. Pán s Vámi!!!Hejnochovi( babička a dědeček)

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Kalendář akcí

AEC v1.0.4