Rozvrhy hodin

1. třída, Mgr. Monika Sabelová
DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POHvMTvAjČj
ÚTČjMČjVvPj
STČjČjPrv
ČTČjMTvKvČj
ČjMČjPrv

2. třída, Mgr. Alena Trombiková

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POČjMPrvČj
ÚTČjMČjTvPj
STČjMVvPrv
ČTČjTvAjKv
ČjMČjHv

3. třída, Mgr. Jaroslava Waluszová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POMČjAjPrv
ÚTČjTvTvAjPj
STMČjMČjVv
ČTMAjČjKv
ČjMPrvČjHv

4. třída, Mgr. Pavlína Chudecká

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POČjMAjČj
ÚTMTvTvČj
STČjMVlAjHv
ČTČjMČjKvPj
ČjMAjVvVv

5. třída, Mgr. Beata Krainová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POČjMAjČj
ÚTČjTvTvMVv
STMVlČjČjAj
ČTVlČjVvKvPj
MČjAjHvInf

6. třída, Mgr. Tomáš Waclawek

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POHvMAjFTvh/VvdTvh/Vvd
ÚTČjMDAjTvd/VvhTvd/Vvh
STZČjMInf/PvInf/Pv
ČTČjAjDMKvPj
ČjFZOvVz

7. třída, Mgr. Rudolf Heczko

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvFMČjTvh/VvdTvh/Vvd
ÚTZAjMDTvd/VvhTvd/Vvh
STMZFČjAjk
ČTMDAjČjMOv
AjČjRjRjHv

8. třída, Mgr. Dagmar Babilonová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.9.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:00
do: 14:45
od: 14:50
do: 15:35
POKvMNjČjAjkDTvdTvd
ÚTAjMČjChFPv
STČjNjAjMVv
ČTČjOvFVzZDTvhTvh
HvChMAj

9. třída, Ing. Danuta Pokorná

Tř. uč.: Ing. Danuta Pokorná
DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.9.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:00
do: 14:45
od: 14:50
do: 15:35
POKvČjMNj/InfInf/NjAjTvdTvd
ÚTCv. z MMChAj/AjFČjD
STČjMNj/VzVz/NjČjVv
ČTAj/AjMZChDGeoTvhTvh
Cv. z ČjMČjPvFHvAjkEtv

Kalendář akcí

AEC v1.0.4