Rozvrhy hodin

1. třída, Mgr. Alena Trombiková
DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvČjTvČjAj
ÚTČjMČjPrv
STMČjVvČj/HvPj
ČTTvČjMČj
ČjMPrvČJ/HV

2. třída, Mgr. Jaroslava Waluszová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvMČj
ÚTČjMČj/HvTvPrv
STČjMČjPj
ČTČjTvPrvAjČj
ČjMVvČj/Hv

3. třída, Mgr. Pavlína Chudecká

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvČjMAj
ÚTČjTVTVPrvČj
STČjMAjPj
ČTMMČjVvČj
ČjPrvMAjHv

4. třída, Mgr. Monika Sabelová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvMČjVlČj
ÚTReeČjTvTvAjHvPj
STČjAjMVvVv
ČTČjMVlČjM
ČjAjM

5. třída, Mgr. Tomáš Waclawek

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POČjMAjVl
ÚTČjTvTvMČjPj
STAjČjMKv
ČTČjČjMVvVv
VlČjAjHvInf

6. třída, Mgr. Rudolf Heczko

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POHvMZTvh/VvdTvh/Vvd
ÚTMAjČjDTvd/VvhTvd/Vvh
STMFČjAjKvInf
ČTAjMČjDVzZ
FČjOvPvPv

7. třída, Mgr. Dagmar Babilonová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POOvMAj/AjNjTvh/VvdTvh/Vvd
ÚTČjMFTvd/VvhTvd/Vvh
STZČjMNjKvD
ČTČjAj/AjMPv/AjkFM
HvAj/AjČjZD

8. třída, Ing. Danuta Pokorná

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.9.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POHvAj/NjMČjAj/NjTvdTvd
ÚTMČjZVzChDPv/Pv
STČjAj/NjAj/NjFKv
ČTMChDOvAj/AjVvTvhTvh
ČJMFAjkEv

9. třída, Mgr. Monika Kaletová

Tř. uč.: Mgr. Monika Kaletová
DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.9.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POVvAjMFDNjTvdTvd
ÚTCv. z ČjČjZChMČjPv
STMAjFČjNjKv
ČTCv. z MMČjAjk/AjkChHvInfTvhTvh
AjMVzČjGeoD

Kalendář akcí

AEC v1.0.4