Adaptační kurz

Na letošní Adaptační kurz 6. třídy se jelo do Milíkova. Dva krásné, i když chladné dny jsme prožili v radostné a příjemné atmosféře, kterou vytvořili spolu s dětmi lektoři Šárka Klusová a Tomasz Suchy.

Střípky ze slohových prací žáků 6. třídy

„Adaptační kurz jsme měli z toho důvodu, abychom se lépe poznali, protože nám nově přibylo šest žáků.“                                                                                                                Natálie D.

„Mě se líbila aktivita psaní pochval na papírky. Bylo to pro mne radostné a povzbuzující.“                                                                                                                                              Sára H.

„Já nejvíce vzpomínám na tři věci: na nalévání vody do děravých trubek, na schovky a na dopisy od všech spolužáků a vedoucích, v čem jsme dobří.“                                            Timotej R.

„Nejvíce se mi líbila aktivita HLEDÁNÍ POKLADŮ a zjistil jsem, že je třeba spolupracovat. Bavilo mě hádat přezdívky a dospěl jsem k tomu, že se tak dobře ještě neznáme.“           Honza M.

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>