Celoškolní výlet na Ostrý

P1290079

 

Dne 1.5.2014 jsme už tradičně – děti, rodiče i někteří učitelé podnikli krásný a pohodový výšlap na Ostrý. Sluníčko nám svítilo do neopálených tváří, vítr foukal jen lehce nebo vůbec, občas na krátkou chvíli se objevily mraky, ale co je důležité, měli jsme radost, že jsme spolu. Děti se vyřádily, jak to jen šlo, rodiče si popovídali a doufám, že příjemně odpočívali od pracovních dnů. Opekly se párky, Royal Rangers připravil jako vždy téměř dokonalé hry, přetahovali jsme se lanem (nejen děti), zpívali písně za doprovodu kytary a harmoniky. Nechyběl míč, jeden pes rasy „Šicu“ , knížka náruživého čtenáře a absolventa naší školy Lukáše, no a samozřejmě poklad. Ten se musel najít. Jak jinak – byl sladký. Tolik v rychlosti. Děkuji za účast všem, kteří neváhali a přišli. Doufám, že za rok se sejdeme zase na nějaké hoře v Beskydech. Monika Guńková. Pokud Vás zajímají fotky z této akce, neváhejte, vstupte do GALERIE ZŠ.

 

2 komentáře

  • Komárkovi Permalink

    Byl to náš první celoškolní výšlap – přišli jsme – viděli jsme – zvítězili jsme, protože jsme se zúčastnili! :-). Byl to krásný prvomájový čas, dá-li Bůh, za rok půjdem zas!

  • Ivo Byrtus Permalink

    Další podařený celoškolní výšlap. Za rodiče velmi děkuji Romanovi Guńkovi za perfektní naplánování celé akce a příjemné společenství. Poděkování patří také všem, kteří pomohli dětem během cesty připravit zajímavý program. Povzbuzuji všechny rodiče k účasti v dalším ročníku.

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>