Cesta do Polska – první den

Tak jsme to zvládli. Cestovali jsme trochu déle, než jsme původně plánovali, ale o to více nám chutnal oběd. Ptaszkowa je moc krásná obec, v okolí malebné podzimní kopce i lesy, středisko je v klidném místě. Po obědě jsme se ubytovali, prohlédli si sportovní středisko: posilovna, ping pong, půjčovna např. běžkařských  kolečkových lyží, před střediskem lezecká stěna, různé prolézačky, venkovní nářadí na posilování, tobogán …to vše udělalo na nás dojem, stejně tak i vřelé přijetí ze strany hostitelů. Pak podvečerní procházka po běžkařské trase, společný večer a zamýšlení na téma “ Život pro druhé“.   Zítra nás čeká výlet do Krynicy Zdrój. Je tam prý krásně. Těšíme se a zdravíme do Třince. Děkujeme za přímluvné modlitby.

Štítky

Více štítků oddělte čárkami.

Náhledový obrázek

AddThis Tools

Select „Off“ to stop the AddThis plugin from automatically adding tools above and below this entry.

Content Permissions

Limit access to the content to users of the selected roles.

If no roles are selected, everyone can view the content. The author, any users who can edit the content, and users with the restrict_content capability can view the content regardless of role.

děkujeme pánu Bohu za krásný první den. Zdravíme všechny do Třince a děkujeme za přímluvné modlitby.

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>