Dárky pro děti na Ukrajinu

Drazí rodiče, učitelé a žáci!

Máme možnost obdarovat potřebné na Ukrajině. Situace se trochu změnila. Na Ukrajinu v této chvíli nelze vozit žádnou humanitární pomoc (dárky). Důvodem je neexistence humanitární komise, kterou musí jmenovat ukrajinský prezident a která podléhá ministerstvu mimořádných události. Proto se hlavní organizátor POMOC TĚŠÍNSKÉHO SLEZSKA, o.s rozhodl pro účel vytvoření dárků pro děti na Ukrajině sesbírat finanční příspěvky a dárky nakoupit a zabalit přímo na Ukrajině. Obracíme se na Vás s prosbou o přispění libovolným finančním příspěvkem. Orientační cena jednoho dárku je 250 – 300,- Kč. Budeme vám však vděční za jakoukoliv sumu, kterou se rozhodnete na tento účel darovat. Potvrzení o daru pro účely přiznání daně můžete obdržet v případě Vašeho zájmu od částky 500,- Kč a výše. Akce trvá na naší škole do 20. 12. 2013.

Apoštol Pavel nás vybízí, abychom pomáhali slabým a pamatovali na slova Pána Ježíše, který řekl: „Požehnanější je dávat než dostávat“. Je to zcela proti trendům dnešní doby.

Hlavní organizátor a garant: POMOC TĚŠÍNSKÉHO SLEZSKA, o.s.; http://www.pomoctesinskehoslezska.cz

Urszula Szymeczková – koordinátorka akce

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Třinec – Sosnová

DSC00785

Mateřská školička na ul. Sosnové se nachází v budově naproti církevní školy, v centrum sídliště na Sosně.

Kapacita je pro 20 dětí předškolního věku. Začala fungovat od školního  roku 2012/13, stejně jako MŠ v Horní Lištné. I zde se děti vychovávají dle ŠVP <em>Křesťanská  mateřská škola</em> a paní učitelky vytvářejí klidnou a bezpečnou atmosféru.

Srdečně zveme!

Denní provoz:  6.30 -16.00

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

  • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
  • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
  • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30