Důležité informace

Vážení rodiče,
Vánoční prázdniny začínají od pondělí 21. 12. 2020.
Pokud se nic nezmění, předpokládaný návrat po prázdninách bude 4. 1. 2021.

Výuka bude pokračovat zase ve stejném režimu. 6. ,7. ročník a 8. ročník se budou střídat po týdnu, 1.stupeň a 9. třída budou chodit každý den.

Po prázdninách přijde do školy  6. a 7. třída.

Prosím sledujte informace na webových stránkách.
Přejeme Vám, požehnané Vánoce, plné Božího pokoje, radosti a lásky. V této době nejistoty, ať je Hospodin naší Jistotou.
 „Požehnán buď muž, který doufá v Hospodina, který důvěřuje Hospodinu. Bude jako strom zasazený u vody, své kořeny zapustil u vodního toku, nezakusí přicházející žár. Jeho listí je zelené, v roce sucha se ničeho neobává, nepřestává nést plody.“  Jeremiáš 17, 7 -8
Informace školní jídelny

Dobrý den,

informujeme Vás, že ŠJ vaří tento pátek 18. prosince naposledy. Dny 21. a 22. prosince byly všem strávníkům hromadně odhlášeny. V novém roce vaříme klasicky – od pondělí 4. ledna (tedy pokud nebudou nějaká nová opatření).

Děkujeme za celoroční spolupráci a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc ve zdraví a v pohodě a vše nejlepší do nového roku.

za ŠJ Ivana Škripková vedoucí školní jídelny

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>