Hledáte školu pro budoucího prvňáčka ? Nabízíme online setkání.

Milí a vážení rodiče, pokud se právě rozhodujete, na jakou školu přihlásit své dítě, jsme tu pro Vás.
Nabízíme Vám online setkání prostřednictvím aplikace ZOOM.

 

 

Odkazem níže se k nám připojíte

Kdy ? úterý 21.4. 2020 od 16:00-17:00 hod. 
Meeting ID: 873 4333 1803
Password: 009097  

2 komentáře

 • Lukáš (deváťák této školy) Permalink

  Za mě výborná škola hlavně pro věřící žáky a studenty, ale taky i pro ty další děti nejen věřící. Věřící učitelé, žádné pohanské svátky (např. Halloween, Pálení čarodějnic, Masopust,…) v rámci vzdělávání, ale křesťanské svátky (např. Vánoce, Velikonoce,..) s jejich hlavní podstatou. Např. v dějepisu, vlastivědě, přírodopisu, přírodovědě,… se také učí o historii izraelského národa, stvoření světa podle Bible (sice evoluce se taky bere, ale větší důraz se klade na pravdivé stvoření světa), Deset božích přikázání,…Jinak škola pořádá každý rok muzikály v Trisii (letos má v plánu muzikál o Janu Amosu Komenském), školní olympiádu každý rok, Radovánky se školkami, Modlitby za třídy každý měsíc, také každý měsíc pořádá zvlášť pro 1. a 2. stupeň Chvály a já nevím co ještě. Žáci této školy byli například úspěšní v soutěžích (viz: https://ehutnik.cz/zpravy/sedmaci-absolvovali-hravou-vysokou-skolu), Univerzální machr 2019 – obráběči (viz: https://ehutnik.cz/tz-ms/zaci-dokazali-ze-jsou-machri). Jen chci zdůraznit, že ředitelka školy Monika Guńková musela bojovat o vytvoření této církevní školy, nebylo to jednoduché! Zkrátka pokud se rozhodnete dát Vaše děti na tuto „Církevku“, nebudou v dobrých, ale přímo v nejlepších rukách!

 • Václav KLUS Permalink

  Lukáš mi udělal radost – Lukáši díky za komentář.
  Ježíš řekl .“Já jsem ta Cesta, Prada i život“ . Dětem doma ukazujeme životem jako rodiče, že tento směr zastáváme . Ale dalším bonusem je , že naše děti se mohou učit ve třídách, kde je vedle autority pana prezidenta je i symbol duchovního vítězství nad hříchem a špatností „kříž“ ukřižovaného a z mrtvých vstalého Krista . A dále na katedře učitele je BIBLE – tak ráda vytlačována ze společnosti. Pokračuje to učiteli, kteří se jako my se snaží kráčet také tou jednu „Cestou“.
  Je prorocké zaslíbení „Co zaseješ to sklidíš“ . Těšíme se na úrodu.
  ALE POZOR CESTA JE TRNITÁ. Co si zvolíte Vy ?

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Třinec – Sosnová

DSC00785

Mateřská školička na ul. Sosnové se nachází v budově naproti církevní školy, v centrum sídliště na Sosně.

Kapacita je pro 20 dětí předškolního věku. Začala fungovat od školního  roku 2012/13, stejně jako MŠ v Horní Lištné. I zde se děti vychovávají dle ŠVP <em>Křesťanská  mateřská škola</em> a paní učitelky vytvářejí klidnou a bezpečnou atmosféru.

Srdečně zveme!

Denní provoz:  6.30 -16.00

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

 • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
 • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
 • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30