Informace školní jídelny

Školní jídelna vaří do 22. prosince 2020

Upozornění pro žáky na rotační výuce – od pondělí 7. prosince se o své přihlášky odhlášky staráte sami. Pokud jste na distanční výuce a nechcete se stravovat, odhlaste si obědy. Nárok na dotovanou stravu v době distanční výuky zůstává.

Návrat žáků do školy:
Žáci 1. stupně a žáci 8. a 9. ročníků CZŠ jsou od 30. listopadu přihlášeni ke stravování. V případě, že o obědy nemáte zájem, proveďte ohlášky.

Žáci na distanční výuce:
V týdnu od 30. 11. do 4. 12. 2020 jsou na distanční výuce žáci 6. a 7. ročníku CZŠ. Tito žáci jsou ze stravy odhlášeni. Má-li žák 6. a 7. ročníku zájem o obědy, jen nutno provést přihlášení k obědu. Pozor, při distanční výuce nelze obědy konzumovat v prostorách ŠJ, lze je pouze odebrat z rampy na školním parkovišti do čistých vydezinfikovaných jídlonosičů, popř. do jednorázových obalů s příplatkem 7 Kč. Výdejní doba je od 11.00 hod. do 11.30 hod. Cena obědů je stejná jako při běžném školním provozu, jedná se tedy o obědy za dotovanou cenu.

POZOR!!! Od 7. prosince 2020 si všichni žáci přihlášky a odhlášky zajišťují sami, jelikož nárok na stravu mají jak žáci v prezenční, tak distanční výuce.

Děkuji za spolupráci, Ivana Škripková, vedoucí školní jídelny, tel. 558993623

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>