Konference pro učitele i rodiče

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na již čtvrtý ročník konference Křesťan za katedrou.

Konference je zaměřena jak pro učitele, tak i rodiče či pracovníky v církvi, kteří se zajímají o témata křesťanského vzdělávání. Pokud máte ve svém okolí nebo na pracovišti někoho, koho by tato konference zajímala, prosíme, rozšiřte tyto informace dále.

Konference se uskuteční ve dnech 17. a 18.4.2015 ve sborovém sálu farního sboru Slezské církve evangelické a. v. v Komorní Lhotce. (V pátek to bude spíše modlitební chvíle a sdílení se navzájem a v sobotu bude hlavní program konference. Účastníci si mohou vybrat, zda se zúčastní obou dnů nebo pouze hlavního programu v sobotu).

Podrobnější informace jsou v přiložené pozvánce, ale hlavně na webové adrese www.kzk.sceav.cz,prostřednictvím které bude od pátku 13.3.2015 probíhat registrace. Uzávěrka přihlášek je 10.4.2015.

Pořadateli jsou Slezská církev evangelická augsburského vyznání (SCEAV) ve spolupráci s Církevní základní školou a mateřskou školou Třinec, křesťanským Gymnáziem Beskydy Mountain Academy ve Frýdlantě nad Ostravicí a Sítí křesťanských učitelů.

Těšíme se na setkání s Vámi!

POZVÁNKA  Krestan_za_katedrou_pozv_konf_A5

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>