Ozdravný pobyt Bílá – 3. část

5. den:

Dnešní den se nám velice líbil. Dopoledne jsme se sice učili, ale jen krátce. Nejvíce se nám líbil výlet k lesní oboře. Potkali jsme zde hodně známých zvířat. Cestou jsme se dozvěděli spoustu informaci o lesních obyvatelích a naše znalosti byly přezkoušeny různými otázkami. Nakonec nás ještě čekal zvířecí kvíz, který jsme všichni zvládli na jedničku.

  1. den:

Dnešní sobotní den jsme začali příjemnou rozvičkou, která nás připravila na další část dne. Po vydatné snídani jsem vyrazili na výlet k prameni říčky Smradlavky (zde jsem ochutnali léčivou vodu) a další naše kroky směřovaly k Maxove vodní nádrži. Po takové túře nám hezky vyhládlo. Odpoledne jsme si chvíli odpočali a pak jsme vyrazili opět do přírody – zahrát si další zajímavé hry. Došlo i na náš oblíbený fotbal.

Foto: http://www.czstrinec.cz/galerie/ozdravny-pobyt-3/

1 komentář

  • Petra Chodurová Permalink

    Jsme nadšení z toho, jak si to tam všichni užíváte, díky za fotky i zprávy z pobytu. Přejeme Boží vedení a ochranu a těšíme se!
    Chodurovi

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>