Ozdravný pobyt Bílá – 5. část

9. den

Dnes nás všechny probudilo krásné sluníčko. Dopoledne jsme se něčemu novému přiučili v českém jazyce a matematice. Pak hurá do přírody. Zkusili jsme si zahrát na sysly a sbírali jsme různé druhy obilí. Po výborném obědě jsme si odpočali a venku si zahráli na sběrače sladkých plodů. Odpoledne jsme odpočívali u výborného čaje. Uvařili jsme si několik druhů ovocných a bylinných čajů a dozvěděli jsme, jak jsou prospěšné našemu zdraví.

10. den

Celý den přírodu pozorujeme přes okno. Od rána do večera pršelo. Čas jsme ale příjemně strávili v chatě. Soutěžili jsme v různých soutěžích a naučili jsme se spoustu novým věcem. Zkoumali jsme, co je správně a špatně v lesích a řešili jsme zajímavé matematické úkoly. Před večeři jsme si společně zahráli různé společenské hry. Na večeři jsme měli dobrůtku – palačinky. Oblizovali jsme se až za ušima. U večerního programu jsme si zahráli známou hru v netradičním provedení – Chcete být biblionářem.

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>