Ozdravný pobyt Bílá – 2. část

Ozdravný pobyt 2016 – 3. a 4. den

3. den

Dnes jsme se probudili do pochmurného dne. Dopoledne jsme si něco zahráli a učili jsme se matematiku a český jazyk. Rovněž jsme si všichni vyzkoušeli napsat dopis naším rodičům, prarodičům nebo kamarádům. Odpoledne nás čekala procházka po lese a poznávání rostlin. Šlo nám to skvěle. Nakonec si každý z nás zasadil semínka řeřichy. Máme se o rostlinku starat celý pobyt.  Jsme zvědaví, jestli něco vyroste. Večer jsme si povídali o pilných mravencích.

  1. den

Ráno nás probudilo zářící sluníčko. Všichni se těšíme na další krásný den.  Dopoledne jsme řešily různé úkoly z paní učitelkou a při tom jsme se naučili spoustu nových věci. V poledne nás čekal opět velice dobrý oběd. Jídlo si tady pochvalujeme. Odpoledne jsme se dozvěděli o léčivých i jedovatých rostlinách a hledali jsme je v lesích. Zároveň jsme plnili další zábavné úkoly. Večer bylo veselo nejen na programu, ale i v době večerky.

Foto: http://www.czstrinec.cz/galerie/ozdravny-pobyt-2/

1 komentář

  • Pientok Jaromír Permalink

    Moc děkujeme za fotky a zprávy z pobytu. Přejeme požehnané dny a šťastný návrat. Pientokovi

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>