Oznámení vedoucí školní jídelny

Oznámení vedoucí ŠJ – ZKUŠEBNÍ PROVOZ od 9. do 13. LISTOPADU 2020 

Od pondělí 9. listopadu ŠJ zahajuje zkušební provoz, kdy podmínkou je přihlášení alespoň  15 strávníků. Vařit budeme pro své žáky, kteří se účastní distanční výuky, zaměstnance a cizí strávníky.  

Žáci: 

Milí rodiče, pokud máte zájem o stravování svých dětí, které se účastní distanční výuky, nahlaste  se prostř. e-mailu: jídelna@7zstrinec.cz, (uveďte jméno, příjmení a datum narození), anebo  telefonicky na čísle 558 993 623 (denně od 7.00 do 11.00 hod.). Stravné na listopad máte zpravidla  všichni uhrazeno, stačí se jen nahlásit. Ceny obědů zůstávají stejné. Pravidla pro přihlášky a odhlášky  rovněž zůstávají stejná jako dosud, tj. přihlášení den předem do 7.00 hod. a odhlášení den předem  do 13.00 hod.  

Obědvat bude možno přímo ve školní jídelně od 11.00 hod. do 12.30 hod., ale lze také oběd odebrat  do čistých vydezinfikovaných jídlonosičů z rampy ve výdejní době, tj. od 11.00 hod. do 12.30 hod.  Je možno si přinést současně jídlonosiče na následující den (na výměnu). Jídlonosič musí být  podepsaný. Další možnost je odebrat oběd do jednorázových jídlonosičů (box+miska) za příplatek  7 Kč. Děti musí mít čip. 

Přihlášené děti budou mít zajištěný vstup do pavilonu jídelny (vpravo za školní bránou) v době  provozu, tj. od od 11.00 do 12.30 hod. skrze čip. 

POKUD VE ZKUŠEBNÍM TÝDNU KLESNE POČET STRÁVNÍKŮ POD 15 OSOB, BUDE PROVOZ  UKONČEN!!! 

Cizí strávníci: 

Cizím strávníkům budou obědy vydávány ve výdejní době od 11.00 do 12.30 hod. z rampy do čistých  vydezinfikovaných jídlonosičů, anebo do jednorázových jídlonosičů s doplatkem 7 Kč. Lze si přinést  současně jídlonosiče na následující den (na výměnu). Jídlonosič musí být podepsaný. Další možnost  je odebrat oběd do jednorázových jídlonosičů (box+miska) za příplatek 7 Kč. NOSTE ČIPY. 

POKUD VE ZKUŠEBNÍM TÝDNU KLESNE POČET STRÁVNÍKŮ POD 15 OSOB, BUDE PROVOZ  UKONČEN!!! 

V Třinci dne 4. listopadu 2020 

Ivana Škripková, vedoucí ŠJ

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>