Poděkování

Váženi rodiče, milí žáci,

moc děkuji za spolupráci, děkuji, že jste se ze dne na den dokázali rychle přizpůsobit podmínkám distanční výuky,  zvládli online výuku skrze ZOOM a práci v Google učebnách. Zvláště chci poděkovat rodinám, které mají více dětí připojených do výuky online současně. Jsem ráda, že jsme mohli alespoň některým z Vás pomoci zapůjčením tabletů.  Děkuji také předsedovi Sdružení CZŠ pánu Byrtusovi za technickou podporu a založení všem žákům školních účtů.

Zároveň Vás zvu ve čtvrtek 15. 10. v 10 hodin dopoledne do pořadu Rozmarýna na Rádiu TWR, kde si budeme povídat v živém vysílání na téma: Distančně,  také o naší škole. Můžete se pasivně nebo aktivně zapojit.

 

Monika Guńková

2 komentáře

 • Kocyanovi Permalink

  Děkujeme především třídním učitelům, kteří museli urychleně mnoho věcí zabezpečit a také škole za zapůjčení tabletu.

 • michalikovi Permalink

  Vážená paní ředitelko, vážení učitelé, milá školo,
  rádi bychom jménem naší rodiny poděkovali VŠEM učitelům za výbornou práci, kterou odvádějí prostřednictvím distanční výuky. Máme 5 děti, z toho 4 školou povinné(3základní škola, 1 střední), je to u nás doma někdy zajímavé, když se z každého pokoje ozývá jiná paní učitelka nebo učitel, ale chvála Pánu zatím vše funguje a zvládáme. úkolu je tak akorát a on- line výuka je velký pomocník.Také naše nová paní asistentka je velice šikovná a tvůrčí.:-)
  Já zatím mohu být s dětmi doma,takže je pro mě jednodušší na děti dohlédnout, ráda bych tak vyjádřila podporu a obdiv rodičům, kteří musí chodit do práce a je to pro ně mnohem náročnější. Vydržte!
  Moc děkuji paní uč. Kantorové, která s dětmi ve 3 třídě má pravidelné, velmi pečlivě připravené on line vyučování, dopoledne vše stihnou a děti pak mají již zbytek dne volno.
  Přejeme Vám všem učitelům i rodičům Boží pokoj milost Pána Ježíše Krista, vzájemnou toleranci a trpělivost
  “ A tak bratři, svou sílu hledejte u Pána , v Jeho veliké moci“ Efezkým 6,10

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>