Poděkování i pozvání

Děkuji všem rodičům za výborné organizační zajištění školních radovánek,

a tímto i podporu naší církevní školy.

Díky Vám  měly Vaše děti úžasné zážitky a  spoustu atrakcí, jaké se na jiných radovánkách neobjevují. Také chuťové buňky si přišly na své. 🙂

Děkujeme!

Pokud máte chuť i čas, přijďte na neformální setkání rodičů ve čtvrtek  28.6.2018 /viz. pozvánka/ a v pátek v 9.00 do tělocvičny na zakončení školního roku.

Přeji Vám hezké a požehnané prázdninové dny a těším se na další spolupráci! Monika Guńková, ředitelka školy

Posezení 2018

1 komentář

  • Ivo Byrtus Permalink

    Byl to úžasný společný den, všichni zase pohromadě, děti, rodiče, učitelé, rodiny, přátelé…Mám za rodiče obrovskou radost z kladných ohlasů a všem, kteří přiložili ruku k dílu, věnovali dar, přišli a podpořili nás svou účastí moc děkuji. Jsme tým a táhneme za jeden provaz. Ivo Byrtus, Sdružení přátel CZŠ a MŠ

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Třinec – Sosnová

DSC00785

Mateřská školička na ul. Sosnové se nachází v budově naproti církevní školy, v centrum sídliště na Sosně.

Kapacita je pro 20 dětí předškolního věku. Začala fungovat od školního  roku 2012/13, stejně jako MŠ v Horní Lištné. I zde se děti vychovávají dle ŠVP <em>Křesťanská  mateřská škola</em> a paní učitelky vytvářejí klidnou a bezpečnou atmosféru.

Srdečně zveme!

Denní provoz:  6.30 -16.00

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

  • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
  • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
  • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30