Rozvrhy hodin

Rozvrh hodin - Mgr. Alena Trombiková

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvČjMČj
ÚTTvČjMČjAj
STČjMČjVvPrv
ČTČjČjTvPrvPj
ČjMHv

2. třída, Mgr. Monika Kantorová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvČjMVvČj
ÚTČjČjMTv
STČjMPrvHv
ČTČjMAjPj
ČjPrvTvČj

3. třída, Mgr. Pavlína Chudecká

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POKvPrvMAjČj
ÚTČjTvTvČJČJ
STČJMAj
ČTMMPrvVvPj
ČjMAjČjHv

4. třída, Mgr. Jaroslava Waluszová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POAjMČjKv
ÚTMTvTvVlČj
STČjMAjČjČjPj
ČTČjMAjHv
ČjMVlVvVv

5. třída, Mgr. Monika Kaletová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POHvAjMČjKv
ÚTMTvTvČjVl
STAjMČjČjPj
ČTAjČjČjVvVv
ČjVlMInf

6. třída, Mgr. Beata Kantor

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POHvČjAj/AjFKvZ
ÚTČjMAj/AjDOvVz
STInfMZPv/PvPj
ČTČjMAj/AjFVvVv
MČjDTvTv

7. třída, Mgr. Tomáš Waclawek

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:35
do: 15:20
POHvMAj/AjZKv
ÚTČjAj/AjMFDOv
STMČjZAjkD
ČTČjAj/AjMFTvTv
ČjMRjRjVvVv

8. třída, Mgr. Rudolf Heczko

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.9.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:00
do: 14:45
od: 14:50
do: 15:35
POVzMčjDFKvPv
ÚTMChČjAjVvTvdTvd
STFHvAjČjM
ČTMČjChAjkDTvhTvh
RjRjZAjOv

9. třída, Mgr. Dagmar Babilonová

DENHODINY
0.1.2.3.4.5.6.7.8.9.
od: 7:00
do: 7:45
od: 8:00
do: 8:45
od: 8:55
do: 9:40
od: 10:00
do: 10:45
od: 10:55
do: 11:40
od: 11:50
do: 12:35
od: 12:45
do: 13:30
od: 13:40
do: 14:25
od: 14:00
do: 14:45
od: 14:50
do: 15:35
POVzNjNjMDKv
ÚTChČjMAjInfFTvdTvd
STCv. z MČjAjDMČjVv
ČTZChMČjFAjkTvhTvh
Cv. z ČjAjMPvGeoČjHv