Radovánky 2014

1 komentář

 • Michalikovi Permalink

  Zazvonil zvonec a školnímu roku je konec, atak bychom rádi tímto způsobem poděkovali celému pedagogickému sboru za jejich celoroční úsílí při výuce a výchově našich ratolestí.
  Jmenovitě děkujeme paní Mgr.Trombikové a p.Janě Dobešové z 1.třídy a také p. Mgr.Chudecké z 3.třídy. Naši kluci chodí do školy rádi. Jsme velice vděčni, že mohou navštěvovat církevní školu, kde jsou učitelé, kteří se za dětí i s dětmi modlí.Také jsme rádi, za mnohé aktivity, které škola společně s rodiči organizuje. Jako např.školní výšlap, modlitby, radovánky. Při všech těchto aktivitách máme vždy možnost poznat blíže ostatní rodiče,učitelé a myslím, že děti si to užívají naplno.Také letošní radovánky byly v tomto znamení a my můžeme jen poděkovat všem zapáleným a obětavým rodičům za jejich práci.Vystoupení dětí všech tříd bylo moc pěkné a je super vidět, že děti i učitelé mají tvůrčí nápady a smysl pro humor.
  Děkujeme i paní ředitelce, za její vstřícnost a ochotu vždy pomoci.
  Přejeme všem učitelům zasloužené prázdniny,plné odpočinku a Boží blízkosti.
  neboť ….v Boží blízkosti je mi dobře, v Panovníku Hospodinu mám své útočiště…žalm 73,28
  manželé Michalikovi

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Třinec – Sosnová

DSC00785

Mateřská školička na ul. Sosnové se nachází v budově naproti církevní školy, v centrum sídliště na Sosně.

Kapacita je pro 20 dětí předškolního věku. Začala fungovat od školního  roku 2012/13, stejně jako MŠ v Horní Lištné. I zde se děti vychovávají dle ŠVP <em>Křesťanská  mateřská škola</em> a paní učitelky vytvářejí klidnou a bezpečnou atmosféru.

Srdečně zveme!

Denní provoz:  6.30 -16.00

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

 • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
 • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
 • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30