Sportovní olympiáda 2012

„Díky Bohu za jeho nevýslovný dar“ (2.Kor. 9:15)

Milí třídní důvěrnící, milí rodiče!

Naše celoškolní sportovní olympiáda se, díky Pánu, konala, v pátek, 18.5. 2012, kdy nám Pán Bůh daroval vynikající počasí a krásné sportovní výkony a zážitky, které jsme spolu s našimi dětmi, ochotnými rodiči a skvělými učiteli prožili na třineckém atletickém stadionu. Velmi nás potěšila také účast prezidenta školy, pana Stanislava Piętaka, který rozdával radostné úsměvy jak dětem, tak nám dospělým!

Milí rodiče, srdečně Vám děkujeme touto cestou, za projevenou důvěru, za Vaše modlitby, za Vaše ochotná srdce podílet se na této akci jako dobrovolníci při různých disciplínách, a také za Vaše neuvěřitelně štědré finanční dary!

Naše milá paní ředitelka, při předávání medailí a věcných darů našim žákům, nám sdělila, že ještě nikdy předtím se nesešlo tolik finančních darů, jako letos, a tak všechny děti si odnesly i nějaký pěkný věcný dar (krásné tričko, …), ale především i pěknou vzpomínku na požehnanou akci naší školy.

Ještě jednou, srdečně děkujeme především Pánu Bohu za Vás, že ve Vás rodičích máme úžasné zázemí a podporu pro různé aktivity naší křesťanské školy. „….vždyť radostného (ochotného) dárce miluje Bůh…“ a “ Díky Bohu za jeho nevýslovný dar“ (2.Kor. 9:15).

Přejeme Vám hojnost Boží přízně a požehnání!

Zvláštní poděkování bychom chtěli vyjádřit panu učiteli Rudolfu Heczkovi za vynikající organizaci a hladký průběh všech disciplín (jistě měl po olympiádě v nohách nachozeno a naběháno několik jarních kilometrů 🙂 )

Se srdečným pozdravem!

J. Folwarczný a V. Komárek – třídní důvěrníci z 2. třídy

 

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>