Svátek Maminek a Tatínků

U příležitosti Dne Matek jsme s dětmi přichystali besídku, na kterou byly pozvány maminky, tatínkové a také ostatní členové rodiny. Děti zahrály formou scénky pohádku o zvířátkách, která jela autem na oslavu ke Dni Maminek a Tatínků. Děti také recitovaly děkovné básničky pro maminky a takto jim poděkovaly za všechno, co pro ně dělají. Během vystoupení nechyběly ani písničky s radostí zazpívané všem zúčastněným.  Na konec obdrželi rodiče od svých děti vlastnoručně vyrobený dáreček    a také dezert přichystaný během dopoledních činností. Strávili jsme spolu požehnaný čas a jsme rádi, že se maminkám a tatínkům naše besídka líbila.

 

 

Obrázek – Moje maminka

Dárek pro rodiče

  

Přání pro maminku

  

Nástěnka věnovaná maminkám

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

  • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
  • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
  • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00