Den otevřených dveří a Zápis do 1.třídy

Vážení rodiče a příznivci křesťanského vzdělávání,

přijďte se  i tento rok podívat mezi nás v rámci Dne otevřených dveří, který proběhne na naší škole příští středu od 8.00. Můžete se stát účastníky vyučování a nahlédnout do jednotlivých tříd na 1. nebo 2. stupni naší CZŠ. Na druhém stupni doporučujeme navštívit dělené hodiny anglické konverzace za účasti rodilého mluvčího v 7.a 8. ročníku (od 8.00 – 8.45, 8.55 -9.40).

Budoucí prvňáčky pak srdečně zveme  k  Zápisu do první třídy ve dnech 20.1. -21.1. 2015, podrobnosti viz. pozvánka. Těší  se na Vás paní učitelky a žáci 9.třídy, kteří Vás budou provázet zajímavými úkoly. Čeká na vás také sladká odměna a malý dáreček za splněné úkoly.

K zápisu se dostaví zákonný zástupce s dítětem, které je narozené v době od 1. 9. 2008 do 31. 8. 2009 a to i v případě, že bude žádat o odklad školní docházky (v souladu s § 36, odst. 3 a 4 zákona 561/2004 Sb.).

K zápisu přineste:

  • občanský průkaz zákonného zástupce
  •  rodný list dítěte.

Dokumenty potřebné k zápisu si můžete stáhnout v sekci- Pro rodiče/Formuláře ke stažení / Žádost o přijetí do první třídy + Zápisní list; Žádost o  odklad /.

Hojnost  Božího požehnání a moudré rozhodnutí při výběru školy Vám  přeje ředitelka  Monika Guńková

Plakat zapisy 2015 web

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Třinec – Sosnová

DSC00785

Mateřská školička na ul. Sosnové se nachází v budově naproti církevní školy, v centrum sídliště na Sosně.

Kapacita je pro 20 dětí předškolního věku. Začala fungovat od školního  roku 2012/13, stejně jako MŠ v Horní Lištné. I zde se děti vychovávají dle ŠVP <em>Křesťanská  mateřská škola</em> a paní učitelky vytvářejí klidnou a bezpečnou atmosféru.

Srdečně zveme!

Denní provoz:  6.30 -16.00

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

  • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
  • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
  • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30