Zápis do mateřské školy pro školní rok 2016/17

Zápisy do církevních mateřské školy s křesťanskou koncepcí výchovy  proběhnou

ve dnech 18.4.-19.4. 2016  /pondělí a úterý/ v době od 7.30 -8.30 dopoledne a  14.30-15.30 hod. odpoledne ve všech odloučených pracovištích církevní  mateřské školy.

V jiných hodinách po dohodě s pedagogy jednotlivých CMŠ.

 Děti jsou přijímány do mateřské školy na základě písemné žádosti rodičů, zákonných zástupců dítěte.

Rodiče u zápisu vyplní žádost o přijetí, evidenční list a potvrzení o přidělení registračního čísla. Vyplněný evidenční list s potvrzením o zdravotním stavu dítěte odevzdají u zápisu v CMŠ   nebo  na sekretariátu základní církevní školy,  nebo v dané CMŠ  nejpozději do konce DUBNA 2016.

Podmínky přijetí 

  • Dítě může být přijato do předškolního vzdělávání pouze v případě, že je řádně očkováno.
  • Přijímáme  děti zpravidla od 3 let.
    Dvouleté děti přijímáme výjimečně jen v případě nenaplnění míst.
    Na základě kritérií, která jsou vyvěšena ve všech CMŠ do 30 dnů od podání žádosti rozhodne ředitelka školy o přijetí dítěte do CMŠ a seznam s přijatými dětmi (děti budou zapsány do seznamu pod registračním číslem) vyvěsí na dveřích a na webových stránkách školy.Formuláře žádost o přijetí a evidenční list si můžete vyzvednout předem v jednotlivých CMŠ, na sekretariátu církevní základní školy nebo stáhnout v záložce -pro rodiče .  

Prosíme rodiče, kteří podali předběžnou přihlášku o přijetí dítěte během školního roku, aby se dostavili také k zápisům potvrdit svůj zájem.

Přejeme Vaším dětem, aby se jim v našich mateřinkách líbilo, a také  spoustu Božího požehnání.

Těší se na Vás paní učitelky CMŠ a ředitelka školy.

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Třinec – Sosnová

DSC00785

Mateřská školička na ul. Sosnové se nachází v budově naproti církevní školy, v centrum sídliště na Sosně.

Kapacita je pro 20 dětí předškolního věku. Začala fungovat od školního  roku 2012/13, stejně jako MŠ v Horní Lištné. I zde se děti vychovávají dle ŠVP <em>Křesťanská  mateřská škola</em> a paní učitelky vytvářejí klidnou a bezpečnou atmosféru.

Srdečně zveme!

Denní provoz:  6.30 -16.00

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

  • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
  • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
  • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30