Zápisy do církevní mateřské školy

Drazí rodiče,

přihlásit dítě  do církevní mateřské školy je možné v průběhu celého školního roku, v případě volných míst se na  další školní rok  vyhlašují zápisy.

Zápisy do mateřských školek s křesťanskou koncepci výchovy  proběhnou ve dnech 28.4.-29.4. 2014  v době od 14.00-15.30 hod. 

K zápisům budete potřebovat : rodný list dítěte, zdravotní průkaz dítěte,  občanský průkaz zákonného zástupce, žádost o přijetí, vyplněný evidenční list dítěte s potvrzením od lékaře o zdravotním stavu dítěte.

Žádost o přijetí a evidenční list si můžete vyzvednout v jednotlivých MŠ, na sekretariátu církevní základní školy nebo stáhnout v záložce –pro rodiče .

Přijímáme do těchto mateřských škol:

MŠ Horní Lištná, 10 –  4 volná místa

CMŠ Dolní Lištná, ul.Sosnová  – nejsou volná místa (v případě, že předběžní zájemci nepotvrdí svůj zájem,  4 volná místa)

CMŠ Třinec Lyžbice ,ul. Chopinova –  8 volných míst

Prosíme rodiče, kteří si podali   přihlášky už během školního roku, aby se v době  zápisu dostavili do MŠ potvrdit svůj zájem s vyplněným evidenčním listem (pokud  evidenční list neodevzdali s předběžnou přihláškou  dříve).

Upozornění pro rodiče: Dvouleté děti přijímáme pouze v případě volných míst. Na polodenní docházku přijímáme pouze v případě volných míst. Děkujeme za pochopení.
Tak, jako v loňském roce, v případě většího počtu dětí, než můžeme přijmout, o přijetí rozhodnou kritéria.   Děkuji za Váš zájem o křesťanskou koncepci výchovy dětí. Mgr. Monika Guńková, ředitelka

Kriteria přijetí 2013aplikace Microsoft Office Word

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Třinec – Sosnová

DSC00785

Mateřská školička na ul. Sosnové se nachází v budově naproti církevní školy, v centrum sídliště na Sosně.

Kapacita je pro 20 dětí předškolního věku. Začala fungovat od školního  roku 2012/13, stejně jako MŠ v Horní Lištné. I zde se děti vychovávají dle ŠVP <em>Křesťanská  mateřská škola</em> a paní učitelky vytvářejí klidnou a bezpečnou atmosféru.

Srdečně zveme!

Denní provoz:  6.30 -16.00

MŠ Horní Lištná

MŠ Horní Lištná

Pro stále zvětšující se zájem o předškolní výchovu v křesťanském duchu,jsme otevřeli ve školním roce 2011/12 další dvě oddělení církevní mateřské školy. Tato možnost se naskytla v prostorách stávající Kazatelské stanice SCEAV v Třinci – Horní Lištné č. 10, a dále v Třinci na ulici Sosnové, naproti naší církevní základní školy.

Důvody, proč posílat dítě do křesťanské školky v Horní Lištné:

  • klidná atmosféra vlídnosti a lásky,
  • spolupráce s rodiči v rámci společných aktivit,
  • nádherné prostředí s velkou zahradou.

Mateřská škola je otevřena všem dětem křesťanského vyznání i dětem bez vyznání.

Provozní doba: denně od 6.30-16.00

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30