Zápisy do mateřské školy CMŠ Třinec- Lyžbice

Drazí rodiče,

přihlásit dítě  do církevní mateřské školy je možné v průběhu celého školního roku, v případě volných míst na  další školní rok se vyhlašují zápisy.

Srdečně zveme k zápisům do mateřské školy pro školní rok 2013/14, které proběhnou ve dnech 15.4.-17.4. 2013 , vždy od 14.00 – 15.30. hod. v prostorech mateřské školy v Třinci Lyžbicích.
Doneste: občanský průkaz zákonného zástupce, rodný list dítěte, očkovací průkaz nebo vyplněný evidenční list s potvrzením  lékaře o zdravotním stavu dítěte.
U zápisu Vám poskytneme veškeré další informace. Těšíme se na Vás.

Kriteria přijetí 2013aplikace Microsoft Office Word

Reagovat

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

MŠ Chopinova

P1050467

Mateřská škola v Třinci – Lyžbicích, ul. Chopinova 463, vznikla v roce 2007/08. Nachází se v budově Církve bratrské v Třinci. Má sice menší prostory, ale zato velmi útulné.

Paní učitelky vyučují dle Školního vzdělávacího programu Křesťanská mateřská škola. Klademe důraz na prostředí plné lásky a porozumění. Snažíme se vytvářet partnerské vztahy s rodiči. Pokud Vás výchova v křesťanském duchu zajímá, přijďte se mezi nás podívat.

Provoz mateřské školy: denně od 7.00 – 15.30